+420 602 739 309
Panská 25 - B/102, Kunovice 686 04

Obchodní podmínky

I. Předmět nabídky

Předmětem nabídky jsou veškeré produkty s reklamním i universálním potiskem dle menu na úvodní straně.

 

II. Reklamní potisk

Veškerý tento sortiment balíme do jednorázových hygienických obalů – jemný bílý papír, hliníková fólie – lesk, transparent, na kterém účelně vynikne reklamní logo. Potisk u cukrů je možný oboustranně. Centrované jsou obě strany. U ostatního zboží je potisk pouze jednostranný, zadní strana slouží k popisu kontaktů a označení zboží. Barevnost tisku 1-4 barvy z výběru barevníku Pantone (1000 barev), tisk v negativu aj. Grafické předlohy na požádání vracíme, raznice zůstává ve výrobním archívu na další objednávky. Raznice není použitelná na další reklamní zboží. Zboží zůstává do úplného zaplacení majetkem dodavatele.

 

III. Dodací podmínky

Po zaslání Objednávky a sjednání všech potřebných podmínek jsou podklady dodány k dalšímu zpracování. Dodací lhůta je 21 dní ode dne schválení korektury návrhu (e-mail, výtisk z laserové tiskárny). Zaslanou korekturu schválíte, popř. uvedete připomínky a změny, které se upraví. Opakované objednávky se realizují do 14-21 dnů, dle místa dodání. Dodavatel je povinen odeslat vyrobené zboží na adresu objednatele, uvedenou v Objednávce, prostřednictvím vlastního dopravce, doprava zdarma, dle rozvozového plánu společnosti SNOTY, s.r.o. Doprava je ZDARMA. Dodavatel se zavazuje vyzvat objednavatele vždy nejméně 48 hodin předem k předání a převzetí zboží s upřesněním platby dodavateli. Platba probíhá vždy hotově.

 

IV. Cena

Cena za reklamní potisk na výše uvedeném zboží se skládá z dvou částí:

I - cena za technickou přípravu tisku – návrh, korektura, film, raznice ( štoček ) platí se jednorázově s prvním odběrem zboží, při dalších opakovaných odběrech se již neplatí (1200,- Kč/1 barva).

II - cena za zboží dle ceníku, při první objednávce požadujeme 50% zálohu. Doplatek je v hotovosti při dodání zboží – na základě Daňového dokladu – Faktury.